Hakkımızda

İnsan sağlığında kalite ilkesini prensip edinen Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2011 yılında Ankara, Etimesgut ilçesi Ulubatlı Hasan sokak üzerinde kurulmuş olup 400.m2’lik kapalı modern hizmet alanı, ileri teknoloji imkanları, uzman kadrosu, kusursuz hizmet anlayışı ile uluslararası kalite standartlarındaki etik ilkeler ve hasta memnuniyeti ölçü alınarak kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz, zamanında, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek olan ilkemizle, mükemmeliyet odaklı, tercih edilen, güvenilir, kurumsal ve saygın, yeni teknolojiler kullanan, tıbbi ahlak kurallarına uyan, farklılığını hissettirebilen, hasta ve hasta yakınlarına saygılı olan vizyonumuzla; Halkımızın ve hastalarımızın değerlerine sadık kalacaktır.

Çünkü, Sağlığınız bizim için esastır.

Yeni nesil diş hekimliğini kendi değerleriyle birleştirerek uygulamalarını kişiye özel çözümlerle ortaya koymayı hedeflemiştir.

 

Hizmet Tanımı

Ağız ve Diş Çene Cerrahisi, Periodontoloji, İmplant, Estetik Diş Hekimliği, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Endodonti, Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları) gibi diş hekimliğinin bütün alanlarında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır.

 

Misyonumuz & Vizyonumuz

 

Misyon
• Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve insanların ağız ve diş sağlığının gelişimine katkı sağlamak amacıyla;
• Koruyucu ve iyileştirici  ağız ve diş sağlığı hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
• Ağız ve Diş sağlığı alanındaki akademik ve bilimsel çalışmaları takip ederek, sağlıkla ilgili yeni bilgi ve uygulamaları bünyesinde bulundurmak, geliştirilmesini desteklemek,
• Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık çalışanları yetiştirmektir.
• Bütün bunlar göz önüne alınarak  Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin hedefi ileriki yıllarda minimum düzeyde diş problemi olan bir toplumun oluşmasına katkı sağlamaktır.
Vizyon
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen diş kliniklerinden biri olmayı hedeflemektedir.
Tıbbi Hizmet
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin amacı; bireylerin ağız ve diş sağlığı ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sağlıklı bir ağız ve diş sağlığını sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışmakta, kendi ekibini, tıbbi hizmet çıtasını sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak kendi ekibine ve hastalarına gerekli eğitimleri vermektedir.
Hasta Memnuniyeti
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sağlık konusunda hastaları için çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Kurumdan hizmet almayı seçen kişilerin Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerine grup içinde ulaşabilmesini amaçlamaktadır. Hizmet sunarken, çözüm önerileri hastaların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlamasını hedeflemektedir.
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde, hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.
Ekip, Altyapı ve Dental Teknoloji
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamı sağlamayı hedeflemektedir.
İleri altyapı olanaklarıyla çalışabilmeyi, teknolojideki gelişmeleri izleyerek hizmetlerimizin verimliliğini artırmayı ve kendini geliştirmeyi amaçlamaktadır.
Uygulamalar
Özel Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Türkiye’de ve dünyada dental sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi; uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları Türkiye’ye getirmeyi, ağız ve diş sağlığı gelişimine katkıda bulunabilmeyi, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi hedeflemektedir.
Bu hedefini gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarını sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere ağız ve diş sağlığı bilimleri alanında kendi içinde eğitim bölümü oluşturmuş bir kurum olarak çabalamaktadır.
Bilgi, deneyim ve olanaklarıyla, topluma daha iyi ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikaları sistemlerinin oluşturulması sürecinde Türkiye’nin hizmetinde olmaya çalışmaktadır.
Open chat